Відкрито першу показову сімейну ферму у Тернопільській області!


Сімейна молочна ферма «Поділля Еко Мілк» розташована в с. Дорофіївка, Підволочинського району, Тернопільської області.
Це перша показова молочна ферма на Тернопільщині в рамках проєкту ПРООН та уряду Швеції.🇸🇪🇺🇦

Власники ферми – благонадійна та авторитетна сім’я Липки, що складається з дружини Ніни, чоловіка Олега та доньки Катерини. До участі у проєкті родина вже мала досвід у молочному тваринництві, а саме у напрямку козівництва. Крім цього, ще як хобі займаються розводенням диких кабанів! Але вони вирішили не зупинятись на цьому і так у них з’явилась ще й коров’яча сімейна молочна ферма!

Власники вміло орієнтуються в молочному бізнесі, адже мали практичний закордонний та вітчизняний досвід а також активно займаються сироварінням: виготовляють бринзу і сири з горіхами. Готові вчитись новому та розвиватись у цьому напрямку.
Наразі, на фермі утримується 15 голів великої рогатої худоби, молоко з яких реалізується на молокопереробне підприємство.

Проект “Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села” впроваджується Рівненським обласним благодійним фондом “Любіть Україну” у рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні “Посилене партнерство для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Ініціатива сприяє активізації розвитку молочного тваринництва, місцевих молокозаводів, сіл та ОТГ у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей, що в ці нелегкі для країни часи потребують особливої уваги. Проект має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості України.