Відкрито ферму на Вінничині!


Вчора, 22 грудня 2021 року, у с. Курилівці, Жмеринської ОТГ відбулося урочисте відкриття першої сімейної молочної ферми у Вінницькій області! Власниками новоствореної ферми «Господар» є сім’я Савенко-Кречковських. «У службі зайнятості мені розповіли, що проєкт реалізується за підтримки ТОВ «Укрмілкінвест».

Вони надають фінансову допомогу для будівництва ферми, придбання обладнання, купівлі поголів’я ВРХ. Постійно ведуть консультативний та технологічний супровід, а також допомагають реалізовувати продукцію», – розповідає Олена Іванівна. Зваживши всі ризики, Олена разом із родиною вирішила створити власну ферму: отримали фінансування на закупівлю корів та обладнання, закупили техніку для обслуговування молочної ферми, корми для тварин. Розрахована ферма на 40 стійломісць, а сьогодні наявна 21 корова.

Варто зазначити, що у червні поточного року Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації був підписаний Меморандум про співпрацю з нашим проєктом. У рамках співробітництва, наразі підписано договори зі створення таких сімейних молочних ферм ще з 5 родинами Вінницької області.