Відкрилась показова молочна ферма на Хмельниччині в рамках проекту ПРООН та уряду Швеції.


Сімейна молочна ферма «У Бойків» розташована в с. Аркадівці, Хмельницького району Хмельницької області.
Це перша показова молочна ферма на Хмельниччині в рамках проекту ПРООН та уряду Швеції.🇸🇪🇺🇦

Любов фермерів до тварин та мрія про власний бізнес стали основними причинами створення ферми. Крок за кроком вони йшли до своєї заповітної мрії. Власники ферми – 2а брати Бойко: Віктор та Володимир. Також допомагають їхні дружини Олена та Наталя, діти Анастасія та Даринка сини Нікіта, Захар, Назар та їхня бабуся Марія.
Сім’ї дружні та активні, готові постійно навчатись для збільшення кваліфікації по догляду за коровами.

Наразі, на фермі утримується 18 голів великої рогатої худоби, молоко з яких реалізується на молокопереробне підприємство.
Проект “Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села” впроваджується Рівненським обласним благодійним фондом “Любіть Україну” у рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні “Посилене партнерство для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.
🇸🇪🇺🇦

Ініціатива сприяє активізації розвитку молочного тваринництва, місцевих молокозаводів, сіл та ОТГ у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей, що в ці нелегкі для країни часи потребують особливої уваги. Проект має всі перспективи стати одним з рушіїв розвитку сільської місцевості України.