Відбувся захід-інвестиційна майстерня «Молочний кластер у нашій громаді»


Сьогодні відбувся захід-інвестиційна майстерня «Молочний кластер у нашій громаді», організований нами спільно з «Світ Громад» у Дунаєвецькій ОТГ. Захід мав на меті налагодити співпрацю та передумови активного розвитку пілотного проекту зі створення молочного кластеру на теренах Дунаївців.

На території Дунаєвецької ОТГ вже відкрито 4 ферми нашого проєкту та найближчим часом планується відкриття ще як мінімум 5 нових сімейних молочних ферм, які стануть основою для молочного кластеру.

Учасниками зустрічі були: представники Дунаєвецької міської ради, засновник та головний інвестор нашого проєкту Михайло Корилкевич з командою «СМФ», представники діючих сімейних ферм, зацікавлені кандидати, підприємці, місцева активна молодь.

За результатами інвестиційної майстерні було перевірено щонайменше 5 різних гіпотез щодо перших продуктів кластеру, які почнуть вироблятись у найближчий рік. А результатом став план відкриття молочного кластеру у Дунаївцях.

В ході зустрічі було наголошено, що Дунаєвецька міська рада стала першою в регіоні, яка прийняла ініціативу підтримки розвитку сімейного молочного бізнесу.