Відбулась друга спільна зустріч фермерів та команди проєкту


29 травня відбулась знакова подія для всієї великої «родини» проєкту «Сімейні молочні ферми».

Вже вдруге спільна зустріч команди, ініціаторів та фермерів зібрала велику кількість учасників. Цього разу подія відбулась на фермі «Відродженя» сім’ї Никончуків – першій відкритій у нашому проєкті. Сім’я Наталії та Василя стали першовідкривачами та з гідністю витримали цю почесну роль, ставши успішним взірцем для наступних фермерів, яких сьогодні є більше 80.

Наталія не лише фермерка, але і власниця еко-садиби «Панський маєток» Екоагрохата “Панський маєток”. Вона активно розвиває сільський туризм та з радістю запросила всіх до себе на гостини.

Новинкою цієї зустрічі стали номінації з призами для кращих ферм проєкту. В якості подарунків були сертифікати на знижки на корми та ветеринарні послуги. Серед головних призів став Гран Прі подарунок від головного інвестора проєкту Михайла Корилкевича – відвідання InvestForum UA, InvestForum UA який відбудеться 17-19 вересня 2021 року в Іспанії, острів Тенерифе.

Переможця ми визначали по сумі балів (який зайняв призові місця в декількох категоріях) і ним став Романюк Дмитро Олексійович СМФ «Оберіг». Також кращих фермерів відзначили за такими номінаціями як: «Найпродуктивніша ферма», «Надійний партнер», «Технологічна дисципліна», «Фермер активіст».

Крім цього, на зустрічі фермери мали можливість ознайомитись з досягненнями та поточними результатами проєкту. Дізнались про основні програми держпідтримки фермерства на цей рік, перспективи та вигоди від долучення в «Українську Кооперативну федерацію» Ukrainian Cooperative Federation.

Окремою частиною заходу стало відвідування ферми та культурного пасовища Наталії Никончук.

В підсумках, всі поділились досягненнями, обговорили плани розвитку проєкту, вирішили важливі питання та завершили день в колі друзів і однодумців.

Зі свого боку ми активно піклуємось не тільки про збільшення кількості нових ферм, але і про розвиток та заохочення вже існуючих. Саме такого роду зустрічі, де кожен може задати будь-яке питання чи отримати допомогу або ж пораду не тільки від команди але і від таких ж фермерів, сприяють цьому якнайкраще.