В двох ОТГ обговорювали можливість створення сімейних молочних ферм.12 та 14 січня відбулись зустрічі-презентації менеджера проєкту Василя Гордійчука у Любарській та Олевській ОТГ.На зустрічах були присутні представники влади, керівники ОТГ, їх заступники, працівники відділів, старости сіл, депутати громад та потенційні фермери. Менеджер розповів присутнім про суть проєкту та основні напрямки діяльності.


На сьогодні в Україні відкрито вже 65 сімейних молочних ферм, а також 15 в процесі будівництва. Кожного учасника, який захоче відкрити власний сімейний бізнес або збільшити його у рази ми обіцяємо підтримувати на всіх етапах: створення проєкту ферми, консультування при будівництві, відбір худоби, встановлення обладнання, холодильника, фінансовий супровід. Вже після відкриття ферми надаємо регулярні послуг: зооветеринарне обслуговування, послуги осіменіння, технологічна карта кормів, забезпечення силосу, бухгалтерський облік, отримання дотацій.


Після презентації присутні отримали відповіді на питання, що їх цікавили, а ми в свою чергу зацікавлених кандидатів на відкриття сімейних молочних ферм.