ТОВ «Укрмілкінвест» – серед кращих сімейних компаній України 2021 року!


Родина Корилкевичів перемогла в конкурсі Family Business Awards Ukraine 2021 – «Найкращий сімейний бізнес року» в номінації «Малий бізнес». FBN Ukraine

Ця нагорода вручається щорічно з 2019 року в трьох категоріях: «Малий бізнес», «Середній бізнес» і «Великий бізнес» (за розміром власного капіталу). Місія конкурсу розвивати культуру й цінності сімейного бізнесу та популяризувати досягнення українських сімейних компаній.

Крім компанії «Укрмілкінвест» у конкурсі брали участь і боролися за звання кращого сімейного бізнесу року 27 компаній, серед яких: FoodEx, ТзОВ «Самбай», ТОВ ПТК «Агромат», ТОВ «ПРОМИСЛОВО-ТОРГОВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ШАБО», ТОВ «ВТП Агропереробка», ГРУПА КОМПАНІЙ «ФОРС», «Європейський колегіум», Meetty Chocolate, Мережа кондитерських SHOco, ТОВ «Компанія MAY-Ukraine», Stockholm Studios, ТОВ ПІІ «Еконія», Stakhovsky Wines та ін.

Михайло Данилович Корилкевич є засновником та ідеологом проєкту «Сімейні молочні ферми». Проєкт стартував у 2017 році на Рівненщині за підтримки компанії «Укрмілкінвест». Він направлений на розвиток сімейних бізнесів в Україні.

Наша основна ціль – створити 5 000 ефективних сімейних молочних ферм. Однією із вимог участі в ньому є дружні відносини всередині родини. Станом на початок грудня 2021 року мережа нашого проєкту налічує 123 сімейних ферм, які знаходяться в 10 регіонах України.