Станом на листопад 2020 року фермерські господарства Хмельниччини отримали більше 60 млн грн допомоги.


Не обійшлось тут і без ролі проєкту “Сімейні молочні ферми”.Зокрема, за Постановами Кабінету Міністрів України №107 та №106, до розробок та коригувань яких долучалися і наші експерти, скористалися фінансуванням 11 сімейних фермерських господарств та 5 фермерських господарств Хмельницької області. Їм буде виплачена підтримка у сумі 2,0 млн грн.На отримання підтримки фермерським господарствам подали пакети документів 9 фермерських господарств, яким було виділено 2,7 млн грн, і за результатами конкурсу 4-м фермерським господарствам нараховано 1,3 млн грн, решту коштів буде надано після чергового засідання комісії.

«Крім вищезазначених державних програм підтримки, уже четвертий рік активно працює обласна програма «Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання. З початку року відбулось два засідання комісії, на яких було розподіллено компенсацію для 162 фізичних осіб та двох сімейних фермерських господарств», — зазначає директор Департаменту розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької ОДА Олег Омелянюк.

Ми активно долучаємось до розробок та залучення державної допомоги для сімейних фермерських господарств. Ми охоче підтримуємо такі ініціативи та допомагаємо людям які хочуть працювати та реалізовувати себе в сільському господарстві. Проєкт “Сімейні Молочні Ферми” – це саме той інструмент, який допомагає реалізувати підприємницький потенціал на селі, та надає можливість всім іншим в нього інвестувати.

Джерело: Агропортал