СМФ “Молочний Шлях”


Лагнюк Роман один із перших, хто долучився до проєкту. У Рівненській області, де мешкає Роман, працює і його СМФ «Молочний шлях». Господарює з мамою. З Одеси у село додому у перші дні війни повернулись брати. Їхали 2 доби через села, хутори. Один із братів одразу після приїзду на Рівненщину пішов до лав ЗСУ.

Роман засіватиме землю, наразі спільно з проєктом вирішує питання насіння, на яке зараз дефіцит та високі ціни. А ще аналогічні труднощі з пальним. Корми для корів у СМФ закінчуються, але тішить, що скоро буде випас, зовсім близько мають де випасати корів.У СМФ “Молочний шлях” 21 корова з телятами. Молоко реалізують на молокозавод, але ціна, як і для всіх фермерів, знизилась. Стан здоров’я корівок з СМФ Лагнюків контролює ветеринар проєкту, який телефонує щотижня. У разі потреби ветеринарні препарати Роман купує у проєкті, в ПСП “Україна”.

На зображенні може бути: тварина

На постійному зв’язку також і з менеджером проєкту, аби швидко реагувати на усі питання та труднощі.Роман Лагнюк хотів би, щоб не відмінили дотації за корів, бо вони є великою підтримкою фермерства. Заявки та документи на отримання цих дотацій допомагають оформляти спеціалісти проєкту. І в нашій практиці уже десятки успішних практик отримання фінансової підтримки фермерських господарств. Працюватимемо й надалі у цьому руслі, щоб фермери-учасники проєкту мали можливість отримувати гідну винагороду за свою працю.

Немає опису світлини.