«Сімейні молочні ферми» та ГК «БРАЦЛАВ» підписали меморандум про співпрацю


Сьогодні у нас з’явився ще один партнер, і ті, хто займається фермерством точно знайомі або з ним або з його продукцією.

Для спільного розвитку проєкту «Сімейні молочні ферми» та активізації розвитку молочного господарства України ми та ГК «БРАЦЛАВ» підписали меморандум про співпрацю. Вона спрямована на ефективне вирішення проблем технічного забезпечення ферм, створення підтримки малих фермерських господарств, підвищення конкурентоспроможності сімейних ферм на ринку виробників молока.

ГК «Брацлав» пропонує проектування приміщень та споруд для сільського господарства, спираючись на точні розрахунки рельєфу місцевості будівництва, інженерні рішення і економічне обґрунтування всіх розрахунків. Також вони виготовляють і продають різноманітну техніку для ферм: доїльні апарати, бокси, транспортери, охолоджуючі танки, клітки, напувалки, станки для ветобробки, кормозмішувачі та багато інших. Ознайомитись з повним асортиментом їх продукції можна на сайті – https://bratslav.com/

Також фермери-учасники проєкту отримають додаткові вигоди у вигляді:
•якісного технологічного устаткування (доїльного та стійлового обладнання);
•безкоштовний ремонт-заміну обладнання власного виробництва в гарантійний період;
• ремонт власного обладнання а також інших виробників у післягарантійний період;
• постачання засобів догляду та матеріалів для забезпечення виробничих потреб;
• ексклюзивні розробки стійлового обладнання для сімейних ферм.

Такі ініціативи показують, що наш проєкт розвиває не тільки бізнес на селі, у вигляді сімейних ферм але і екосистему навколо: виробників та постачальників техніки, ветеринарних, консультаційних компаній, кормовиробників.

Ми відкриті до нових партнерств!