Проєкт “СМФ” пропонує органічне добриво – компост


Ви уже відчули на своєму господарстві здорожчання мінеральних добрив? А помітили, як суттєво впливає закислення ґрунту на врожай?Підживлення ґрунту – обов’язковий етап, бо це якість ґрунту і кількість врожаю.

Ми маємо рішення. Органічне добриво – КОМПОСТ.

Проєкт «Сімейні молочні ферми» на базі промислової ферми ПСП «Україна» розробив та впровадив виробництво компосту. Отримується він шляхом переробки побічних продуктів життєдіяльності тварин з молочної ферми.

На відміну від безконтрольного розкладання органічного матеріалу, в процесі виробництва компосту матеріал розкладається швидше і при більш високій температурі, результатом чого стає продукт вищої якості. Використовувати такий компост можна для підживлення усіх видів сільськогосподарських, городніх, тепличних, ягідних та садових культур.Це повністю збалансоване добриво, що містить азот, фосфор, калій, кальцій та інші елементи живлення, які необхідні рослинам і ґрунту. Компост допоможе відновити баланс поживних речовин в ґрунті, покращити його якісні характеристики та підвищити імунітет рослин.

Може вноситись у будь-яку пору року, навіть зараз, і має пролонговану дію. Наші спеціалісти допоможуть визначити норму внесення компосту, адже для кожної культури та сезону вона індивідуальна. Використовуючи таке добриво, відсутня небезпека передозування при внесенні, на відміну від мінеральних добрив, де вона, навпаки, вкрай висока. Крім того, це максимально екологічно чисте добриво, завдяки використанню якого аграрій знижує накопичення нітратів, нітритів і пестицидів у культурах в 1,5-2 рази.

Продаємо насипом від 20 тон на умовах самовивозу. Ціна залежить від об’єму. Місцезнаходження: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Здовбиця.

Для замовлення та детальної інформації звертайтеся за номером телефону:050 969 68 36, Ярослав Ожибко.