Проєкт «Сімейні молочні ферми» запрошує малих виробників молока на практичний онлайн-семінар


Проєкт «Сімейні молочні ферми» запрошує малих виробників молока на практичний онлайн-семінар «Організація виробництва молока в дрібнотоварних господарствах». Це перший захід з серії навчальних онлайн-семінарів «Створюємо ефективне молочне фермерське господарство».

Під час онлайн-семінару:

порахуємо дохідність дрібного молочного бізнесу;

навчимось рахувати потребу у кормах;

порадимо, на основі чого варто прийняти рішення щодо будівництва або реконструкції корівника;

розглянемо типові проєкти корівників на 10/20/30 голів;

порадимо, як правильно обрати організаційно-правову форму господарювання та систему оподаткування для господарств з виробництва молока.

Коли? 2 червня о 14:00 на платформі ZOOM

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації: https://bit.ly/3LRgipR

Спікери:
Віталій Степанович – головний технолог проєкту «Сімейні молочні ферми», за освітою та покликанням – ветеринарний лікар.Олександр Березюк – головний дорадник проєкту «Сімейні молочні ферми», сертифікований сільськогосподарський дорадник, голова виробничого кооперативу «Сільськогосподарська дорадча служба «Агроаргумент».

Організатори заходу Проєкт «Сімейні молочні ферми» за підтримки Quality FOOD Trade Program.Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.