Проєкт продовжує працювати!


Війна в Україні триває 12-й день. Багато соціально-економічних процесів зупинилось, але природні процеси жодна агресія не зупинить – народжуваність продовжується!

У проекті Сімейні молочні ферми теж не без поповнення. 4 березня у сімейній фермі Валентини та Василя Базюків (Волинська обл) з’явились новонароджені телятка. До слова, пан Василь свого часу служив у прикордонних військах, побував і в зоні АТО.

«Хочу від щирого серця подякувати проекту за підтримку, а особливо ветеринару Андрію Миколайовичу за те, що в такий нелегкий тепер для усіх нас час, не дивлячись на блокпости, комендантську годину, приїхав, допоміг з’явитися на світ цій прекрасній парочці. Навіть корівкам нашим важко пережити пологи у цій війні» – пише пані Валентина. Її слова нас дуже тішать у такий нелегкий час, адже проект докладає усіх зусиль, щоб ферми працювали без зупинок та перешкод.

Загалом, з початку війни у СМФ проекту, а це 164 ферми з 12 регіонів України, народилось 28 телят.

В грудні 2021 у селі Курилівці Жмеринського району відкрилась сімейна молочна ферма “Господар”. І в ці дні власники ферми Олена Савенко та її чоловік Анатолій Кречківський, як і багато інших українців, долучились до допомоги всім, хто потерпає внаслідок російської агресії.У непарні дні тижня з 9:30 до 10:00 в Будинку культури по вул. Грушевського вони роздаватимуть безкоштовно молоко малозабезпеченим родинам та самотнім пенсіонерам.Хто бажає, має змогу придбати свіженьке молоко по ціні 30 грн за 1,5 літри.

Нагадаємо, Проєкт «Сімейні молочні ферми» та фермери активно працюють, щоб молоко та молокопродукти були в українських магазинах.

Однак, і нам потрібна допомога.

Нам не вистачає ветеринарних препаратів та кормів. За можливості долучайтесь до допомоги сімейним молочним фермам за посиланням:

https://secure.wayforpay.com/payment/uaukrcoopfederation