Проєкт надає корми для фермерів


У багатьох фермерів критична або близька до такої ситуація із кормами. Запаси були не у всіх, та й вони швидко вичерпуються. Окрім дефіциту, проблема ще й у збільшенні вартості та логістиці.Ці та інші питання фермерів намагаємось вирішити спільно.Нещодавно проєкт допоміг із комбікормом сімейній фермі «Поділля Еко Мілк», що у Тернопільській області.

Навіть попри війну в країні, сім’я Олега та Ніни Липки недавно купили ще 2 корови та 5 телят. У телефонному режимі працюють із ветеринаром проєкту, аби постійно мати кваліфіковану допомогу та консультації. Закордонний та вітчизняний досвід Олега й Ніни сприяє їм в успішному веденні власної справи у селі.Зараз реалізація молока в «Поділля Еко Мілк» стабільна, але, окрім цього сім’я періодично безоплатно надає по 100–120 л молока для військових.

Також сім’я приймала людей з Харкова на ночівлю, адже усі бачимо, яка катастрофічна зараз ситуація з житлом.Сімейна молочна ферма «Поділля Еко Мілк» разом із іншими фермами проєкту активно працюють на своєму фронті, і це значно більше, аніж просто добре виконувати свою роботу.

Надійний тил – запорука Перемоги!