Проект СМФ оголошує тендер на закупівлю обладнання


Запрошення до участі у Конкурсі

Благодійний фонд “Любіть Україну” та Програма розвитку ООН (Проект «Посилене партнерство для сталого розвитку») цим оголошенням запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати цінові/комерційні пропозиції для виконання закупівлі обладнання у межах проекту «Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села» адреса: м. Дубно, вул. Д. Галицького 9.

Підрядники повинні мати існуючий досвід проведення схожих робіт чи надання послуг. Технічне завдання можна безкоштовно отримати  у прикріпленому файлі за посиланням:

Тендер СМФ на закупівлю обладнання. В рамках грантового проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 14 (чотирнадцяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути надіслані в електронному вигляді з печатками і супроводжуючими документами на електронну пошту  loveukrainefund@gmail.com з темою листа «Тендер СМФ», або за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 8 грудня 2019 року, після чого вони будуть розглянуті. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються. Учасники тендеру можуть бути присутні на розгляді пропозицій.

Кінцевий строк подачі заявок – 8 грудня 2019 року. Розкриття тендерних пропозицій
– 9 грудня 2019 року.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою/ами, зазначеною/ими вище або за телефоном: 096-948-82-75

Проект «Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села» впроваджується Рівненським обласним благодійним фондом “Любіть Україну” у рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні “Посилене партнерство
для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.