Проект СМФ оголошує тендер на закупівлю будівельних матеріалів та будівельних робіт.


Запрошення до участі у Конкурсі

Благодійний фонд “Любіть Україну” та Програма розвитку ООН (Проект «Посилене партнерство для сталого розвитку») цим оголошенням запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати цінові/комерційні пропозиції для виконання закупівлі обладнання та проведення будівельних робіт у Тернопільській області у межах проекту «Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села» адреса: м. Дубно, вул. Д. Галицького 9.

Підрядники повинні мати існуючий досвід проведення схожих робіт чи надання послуг. Технічне завдання можна безкоштовно отримати  у прикріплених файлах за посиланням:

https://www.smf.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/lypka-2.pdf
https://www.smf.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/lypka1.pdf
https://www.smf.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/Perelik-bud-robit-ta-potreba-v-budmaterialakh-Lypka-O..xlsx

Пропозиції повинні залишатися чинними з дати розкриття Конкурсних пропозицій і надіслані в електронному вигляді з печатками і супроводжуючими документами на електронну пошту  loveukrainefund@gmail.com з темою листа «Тендер СМФ», або за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14 березня 2020 року, після чого вони будуть розглянуті. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються. Учасники тендеру можуть бути присутні на розгляді пропозицій.

Кінцевий строк подачі заявок – 14 березня 2020 року.
Розкриття тендерних пропозицій
– 16 березня 2020 року.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою/ами, зазначеною/ими вище або за телефоном: 096-948-82-75

Проект «Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села» впроваджується Рівненським обласним благодійним фондом “Любіть Україну” у рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні “Посилене партнерство
для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.