Проект “Сімейні молочні ферми” постійно розвивається і розширюється. Починаємо активно працювати у Вінницькій області!


На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, дерево, небо, ребенок, обувь, стол, на улице и природа

07 вересня 2020 року в Крижопільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулась презентація проєкту «Створення сімейних молочних ферм». На зустріч завітали представники проєкту Гринькевич Віталій та Гулик Віталій.
🐄
Гринькевич Віталій детально ознайомив присутніх із реалізацією проекту, котрий вже успішно втілюється у Хмельницькій, Рівненській, Тернопільській, Волинській та Львівській областях: ініціативні та зацікавлені люди мають подати заявку на фінансування для відкриття сімейної ферми.
⬇️
9 вересня 2020р на базі Хмільницької міськрайонної філії Вінницького обласного центру зайнятості проведено семінар на тему: «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес» у рамках спільного проєкту Уряду Швеції та ПРООН в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку». Дана ініціатива сприяє активізації розвитку молочного тваринництва, місцевих молокозаводів, сіл та ОТГ у поєднанні з утвердженням сімейних цінностей.
🐄
Представник проєкту Віталій Гринькевич розповів присутнім, що для відкриття ферми проєктом передбачається фінансова підтримка: будівельні роботи, обладнання, надання коштів на купівлю ВРХ, продаж кормів або технологічний супровід при заготівлі власних кормів, консультативні, ветеринарні, зоотехнічні та інші послуги, збір, охолодження та продаж молока.
🐄

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении


Учасниками проєкту можуть бути родини, фермерські господарства та фізичні особи-підприємці, які виявили бажання створити сімейну молочну ферму.