Онлайн конференція у форматі “питання-відповіді” про інвестування у проєкт


В останні роки в Україні відбувається постійне скорочення як виробництва молока, так і поголів’я корів. Протягом багатьох років формується дефіцит сирого молока, який негативно впливає як на собівартість виробництва, так і на ціну готової продукції.

Проєкт «Сімейні молочні ферми» має на меті відродити національні традиції молочарства в Україні за рахунок допомоги сім’ям на селі в створенні фермерських господарств.

Кожна з таких сімей має змогу отримати від проєкту не лише консультаційну допомогу, але й фінансову підтримку в створенні власної ферми і її подальшого утримання в якості прибуткового бізнесу.

До 2026 року заплановано відкриття 5000 сімейних молочних ферм, які зможуть виробляти 10% національного молока. Згідно фінансового плану на це потрібно близько 600 млн дол. США. Це не абияка сума, тому ми відкриті для інвестицій.

Якщо 5 тисяч сімей отримають нашу підтримку і досвід, то через 3-5 років у нас буде «вибух» економіки на селі. Це, в свою чергу, дасть можливість зберегти село, зберегти родини, зберегти громади, і залучить до економіки країни плюс 12 млрд грн.

Крім малих інвесторів проєкт підтримують уряди Канади і Швеції, донорські організації, держава і самі фермери.

На сьогодні в нас повірили 98 звичайних українців, які за останні 8 місяців інвестували в проєкт 3,5 млн грн.

В квітні, після закінчення 3-го інвестиційного раунду, відбудеться переоцінка бізнесу, внаслідок чого частка кожного інвестора в бізнесі зросте.
• Ви зацікавились і бажаєте стати інвестором?
• Ви не можете наважитись та у вас виникають сумніви?
• Ви потребуєте більше інформації про проєкт, про ринок молочної індустрії в Україні та її перспективах?
• У вас є питання щодо процесу інвестування?

Відповіді на всі ці та інші запитання ви зможете отримати під час онлайн зустрічі у форматі «запитання-відповідь» з засновником та головним інвестором проєкту «Сімейні молочні ферми» Михайлом Корилкевичем.

Дата: 04.03.2021
Час: 19:00
Платформа: ZOOM
Участь: безкоштовна за попередньої реєстрації

Долучайтеся до нашої події! Увага, участь безкоштовна, кількість місць обмежена!

Заповнити заявку та взяти участь в один клік: 

https://bit.ly/2ODSWMp