Не менше 3-х порцій молочних продуктів на день — нові вимоги до харчування в школі.


Внесено важливі зміни до шкільного харчування (новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, набрання чинності 01.01.2021).

Поруч із принциповими вимогами стосовно приміщень, освітнього процесу, важливі зміни стосуються саме шкільного харчування. Для молочної галузі дуже важливим є те, що окремим пунктом 7 у новому Санітарному регламенті винесені молоко та молочні продукти.
Зокрема, цим пунктом зазначено, що:• в залежності від кратності харчування діти повинні отримувати не менше 3-х порцій молока та молочних продуктів на день: зі сніданком, обідом та вечерею;• навіть при одноразовому харчуванні дитина обов’язково повинна отримувати молочний продукт.

І головне — при цьому визначено вимоги до цих продуктів. Якщо масло — то не менше ніж 72% молочного жиру (не просто жиру, а саме молочного жиру). Якщо сметана — то не менше 15%, а кисломолочний сир — не менше 5% жиру.

Ми підтримуємо цю ініціативу. Радіємо тому, що нарешті молочні продукти мають шанс зайняти гідне місце в раціоні школярів. Важливо, щоб ці продукти були якісними, особливо для дітей. На фермах нашого проєкту ми слідкуємо за показниками молока та санітарними умовами його виробництва. Використання сучасного технічного обладнання гарантує не тільки високу якість молока, але й полегшує працю фермерів.


Інвестуйте у наш проєкт і підтримайте виробництво якісного молока!