Подаруй склянку турботи!

Придбай віртуальну склянку молока, або літр чи навіть бідон

Купуючи віртуальне молоко, ти підтримуєш українського фермера!

68% усього молока в Україні виробляють дрібні господарства. До війни селяни отримували 10-12 гривень за кожну літру молока, а через війну закупівельна вартість їхнього продукту скоротилась до 7-8, а подекуди й 5-6 грн/л – це дешевше, ніж літр води. Одночасно собівартість виробництва суттєво зросла, бо зросли ціни на корми, пальне, добрива, ветпрепарати, а на дещо ще й шалений дефіцит.

З такою економікою про заробітки й мова не йдеться, не усі виходять навіть у нуль. Вирізати поголів’я – це ножем по серцю для кожного фермера, втрата чи не єдиного джерела доходу. Якщо доля країни залежить від ЗСУ, то допомогти фермерам зберегти поголів’я, а українцям українське молоко може кожен із нас.

Мабуть, ви вже чули про правило 10 гривень, якщо ж ні, то саме час ввести його у своє життя. Кожні 10 гривень, не говорячи уже про 50-100, рятують будь-яку ситуацію. Якщо 10 тисяч людей донатять по 10 гривень – отримуємо 100 тисяч гривень. Для тих, хто забезпечує продовольчу безпеку країни, але сам перебуває на межі існування, це сума ціною в життя.
Ваша участь безцінна, скільки б можливостей у вас не було!

У 2017 році в Україні запрацював перший в сільському господарстві імпакт проєкт «Сімейні молочні ферми».

Сьогодні він нараховує 167 сімейні ферми у 12 областях України, 37 із яких опинились у зоні бойових дій або під окупацією і перебувають на межі існування. Не зважаючи на всі труднощі, спеціалісти проєкту намагаються з усіх сил підтримувати фермерів проєкту.

З початку війни фермери проєкту "Сімейні молочні ферми" передали воїнам ЗСУ/ТрО, переселенцям, малозабезпеченим родинам більше 100 тис літрів молока

2__.png
278914780_3172358903.jpg
1__.png

Купи молоко — підтримай фермера і продовольчу безпеку України!

Склянка молока

10 гривень

Літр молока

40 гривень

Бідон молока

100 гривень

Вже зібрано
1000грн / 1500 грн