+380 067-149-66-18
+380 096-727-50-37

Про нас

Консультаційно-навчальний центр із підготовки фермерів зі спеціалізації молочного тваринництва (надалі КНЦ) – це одна з форм надання допомоги у відкритті та розвитку сімейних молочних ферм (СМФ), подальший супровід діючих та об’єднаних навколо них сільськогосподарських об’єднаних молочних кооперативів (СОК).

 

Мета

Головною мета КНЦ, складовою якого є розвиток інформаційно-консультаційного обслуговування (дорадництва), – задоволення потреб клієнта: донесення знань, практичного досвіду та навичок прибуткового ведення сімейної  молочної ферми з статусом сімейного фермерського господарства. 

І як наслідок – збереження сіл України, сімей українців, які можуть заробляти в України, не виїжджаючи у великі міста або за кордон;  підвищення добробуту людей та сталого розвитку села.

КНЦ у майбутньому забезпечить менторську підтримку для повноцінного існування кооперативів кластерів 50 + сімейних молочних ферм у кожній області.

 

Основні цілі та завдання КНЦ

Надання знань з обліку та економіки, як основи прибуткового бізнесу СМФ, навчання особливостей ведення молочного фермерства та практична складова для отримання досвіду.

Організація проведення семінарів, тренінгів, демонстрацій на практиці, згідно вимог цього положення. Створення методичного забезпечення навчального процесу на базі успішних СМФ.

Надання допомоги з створення та розвитку сімейної молочної ферми. Консультаційний та технологічний супровід СМФ за допомогою дорадчої сільськогосподарської служби, безпосереднє консультування на місці виробництва. Підготовка сільськогосподарських дорадників. Забезпечення технології та стандартів отримання якісного молока і безпечних молочних продуктів.

Співпраця з успішними бізнесами, незалежними консультантами, ВУЗами, міжнародними практиками для успішного обміну знаннями та донесення їх до СМФ. Робота з навчальними аграрними вузами, сільською молоддю, ініціювання та реалізація дуальної освіти.

Підвищення добробуту сільських жителів через навчання, впровадження найкращих фермерських практик, кооперацію та доступ до сервісних послуг.

Гендерна політика та рівні можливості для кожного з членів родини.

 

Чим будемо корисні для СМФ

  • Допомога в питаннях будівництва ферми на основі сучасних технологій.
  • Юридичні та фінансові консультації в питаннях оформлення та ведення СМФ. 
  • Допомога в питаннях утримання та ведення молочного стада.
  • Консультації щодо заготівлі кормів, годування, складання раціону тварин.
  • Консультації щодо лікування тварин та отримання ветериної підтримки господарства.
  • Регулярні навчання для СМФ спрямовані на збільшення ефективності та прибутку.
  • Сприяння особистому розвитку членів сімей та вмінню покращувати свій добробут.
  • Підготовка сільськогосподарського дорадника