Як англійська ферма на жарті заробила 50 тисяч фунтів?


Ферма в англійському графстві Ланкашир пропонує всім охочим запросити козу на відеонараду в Zoom. П’ять хвилин спілкування з твариною коштують п’ять фунтів. Те, що починалось як жарт, перетворилось на успішний бізнес – пише BBC Україна. Незвичайний сервіс ферма Cronkshaw Fold запустила в березні минулого року, коли весь світ перейшов на самоізоляцію через пандемію Covid-19.

«Все починалось як жарт, але потім нас просто закидали повідомленнями», – розповідає 32-річна власниця ферми Дот Маккарті. Глобальний успіх дозволив Дот Маккарті зберегти ферму від банкрутства і не звільняти персонал. Ідея Дот Маккарті допомогла зберегти зарплати працівників і навіть оплатити модернізацію сайту ферми. Вона каже, що це «веселіше», ніж продавати гній, щоб звести кінці з кінцями.

Її кози тепер беруть участь у віртуальних бізнес-зустрічах по всьому світу, зокрема в США, Китаї та Австралії. Завдяки отриманим коштам власниця ферми планує перевести господарство на поновлювані джерела енергії для зменшення викидів вуглекислого газу.

Наша команда за цей рік теж стикнулась з частим використанням онлайн-конференцій. А як ви вважаєте, ідея Zoom зустрічі з коровою знайшла б відгук у нас? Погодьтесь, що будь-яка нудна нарада перетвориться на цікаву, коли одним з учасників стане корова?