Фермери проєкту допомагають захисникам


У Хмельницькій області знаходиться найбільше ферм проєкту – 39. Усі вони не залишаються осторонь і допомагають хто чим може: молоком, притулком, речами, коштами, продовольством.

Так, сім’я Валерія Волицького, який є власником СМФ «Молочна імперія» у селі Печеське Хмельницької області, на абсолютно безкоштовній основі виготовила сир для наших захисників. Родина навіть у ці важкі часи займається не тільки фермерством, а й проявляє активну громадянську позицію.

Мирні мешканці займають свої – теж оборонні позиції. Продовольча безпека та економіка стоять зараз практично на рівні із військовим захистом. Навіть власноруч виготовлений сир – потужна зброя і захист.

Психологи надають численні поради, як побороти паніку і вберегти психічне здоров’я під час війни, а в проєкті «Сімейні молочні ферми» свої «рецепти» від стресу.

Найперше – бути зайнятим. Кожна пара рук – це своя зброя. Навіть, якщо ти не стоїш з автоматом, а печеш пиріжки, поселяєш тих, хто лишився без дому, або плетеш маскувальні сітки – ти захисник тилу.

Сімейна молочна ферма сім’ї Сосновських на Волині займається саме таким антистресом. Родина щодня пригощає військових безкоштовним молоком. А захисники підбадьорюють, кажуть: «Ох, зараз нам дівчата млинців насмажать».

Це так просто – помічати радість у дрібницях і надихати добротою. Добро заразне – робіть його. Воно повертається сторицею