Допоможи українським фермерам!


Шановні друзі,

Ми вже повідомляли Вас, що проєкт працює та надає усю необхідну допомогу фермерам. Нагадуємо, ми продовжуємо допомагати селянам вирішувати усі проблеми та питання, які в них виникають, залучаємо міжнародну спільноту та всіх охочих допомагати фінансово та гуманітарно.

Якщо Ви бажаєте долучитися, переходьте за посиланням:

https://smf-ua.com/help

Тепер стосовно дивідендів. Як і обіцяли, їхня виплата запланована цього року для інвесторів І фази після аудійованого звіту, який отримаємо у квітні. Ми отримали пропозицію від небайдужих інвесторів спрямувати дивіденди на ЗСУ. Друзі, Ви неймовірні! Дякуємо за Вашу громадянську позицію та небайдужість. Конвертацію дивідендів у допомогу ЗСУ чи іншу благодійність ми зможемо здійснити лише після аудиту і юридичного оформлення усіх необхідних документів. Згодом Ви зможете пройти відповідне опитування, яке ми врахуємо при виплаті дивідендів.

Також повідомляємо, що фермери проекту частину виробленого молока передають на українську армію, територіальну оборону, соціальні цілі тощо, що частково є і Вашим вкладом та підтримкою. Ми усім щиро дякуємо за згуртованість та небайдужість.

Все буде Україна!