Демопоказ першої сімейної ферми проєкту


Проєкт «Сімейні молочні ферми» запрошує мікро, малі та середні молочні господарства, сімейні ферми та домогосподарства взяти участь у демонстраційному показі сімейної молочної ферми «Відродження», що відбудеться 28 червня.
Учасники заходу зможуть ознайомитись з
✔ будівництвом нового корівника відкритого типу з прив’язною системою утримання на 40 стійломісць;
✔ досвідом порційного випасання корів на розгородженому пасовищі;
✔ а також поспілкуватися із власниками сімейної молочної ферми, які поділяться 5-ти річним досвідом ведення молочного бізнесу.
Участь у заході БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації: https://bit.ly/3tVSc7m
Декілька цікавих фактів про власників СМФ «Відродження» – сім’ю Никончуків:
📍 Родина Василя й Наталі Никончуків – першопрохідці проєкту «Сімейні молочні ферми», що назвали свою ферму «Відродження» – назва стала символічною для фермерства в регіоні в цілому.
📍 Фермери цього року відзначають свій перший ювілей – 5-річчя із дня відкриття.
📍 Першу ферму відкрили на 10 голів ВРХ, зараз розширюють свій молочний бізнес та будують ферму відкритого типу з прив’язною системою утримання на 40 стійломісць.
📍 Пані Наталія – одна із засновників Сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Натуральне молоко» та зачинатель кооперативного руху у с. Стара Мощаниця з метою спільної реалізації молока.
📍 Родина займається волонтерською діяльністю та надає прихисток на своїй фермі 25-и тимчасовим переселенцям.
Дані заходи проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), Quality FOOD Trade Program, www.qftp.org.