Багаті села – 2024. Проект Мінекономіки


Опис нового проекту розмістив своїй сторінці Тимофій Милованов: “Український агропромисловий комплекс демонструє позитивну динаміку розвитку. Проте українські села ще не мають необхідної кількості ресурсів, щоб бути багатими. Саме стратегію розвитку сільських територій через інвестиції в агро та в людей ми сьогодні презентували на Комітеті з питань аграрної та земельної політики.Українські села мають бути багатими! Ще одна ціль, яку Уряд разом з Парламентом готові втілювати. Ми плануємо вирівняти рівень заробітної плати за середнім рівнем по країні – з 85% до 100%.

За нашою стратегією, до 2024 року відкриємо для жителів села більше можливостей для розвитку через: залучення прямих інвестицій у сільське господарство; збільшення переліку програм державної підтримки; створення спеціального фонду; бізнес-інкубатори для 5000 учасників, які готові створювати малі та середні підприємства; нові механізми для кооперації; підтримку виробників органічної продукції; заходи ОТГ для підвищення комфорту жителівЗа найближчих 5 років – плануємо створити 200 000 нових робочих місць на селі.

Тому для розвитку села важливою є реформа ринку праці, яка дозволить захистити права людей. Ми прагнемо легалізувати та зменшити бюрократію за тими видами трудових відносин (наприклад, сезонні роботи), які зараз, по факту, поза правовим полем.
Лише у минулому році держава спрямувала 4,4 млрд грн підтримки для понад 230 000 українців, а це майже 1700 підприємців.

Українське село буде успішним тоді, коли люди будуть успішними та багатими.