5 років проєкту!


НАМ 5 РОКІВ!

Офіційний старт проєкту розпочався саме 29 листопада 2017 року з відкриття першої сімейної молочної ферми «Відродження» на 10 голів ВРХ в с. Стара Мощаниця на Рівненщині.

Протягом п’яти не легких, але плідних років до нас приєдналась вже 171 СМФ, і ми переконані, що досягнемо поставленої цілі – розбудови сітки 5 000 СМФ та охоплення понад 10% ринку молока.

Особливо гострі виклики, що виникли через війну, не зламали і навіть не підкосили нас, а змусили діяти оперативно, розвиватися і бути мега гнучкими. Нам це під силу.

Цей день мав би бути для нас дуже святковим – перший ювілей все ж. Але ми обов’язково відсвяткуємо його після Перемоги. Сьогодні ж ми зосереджені лише на роботі, розвитку та ефективності.


Намагаємось створити атмосферу турботи всередині проєкту через професіоналізм наших фахівців, вміння залишатись Людьми при будь-яких обставинах. Так ми можемо допомогти учасникам проєкту зберегти свої ферми і робочі місця, підтримати економіку і продовольчу безпеку країни, бути надійним тилом нашим захисникам.

Замість привітальних слів сьогодні уся команда проєкту хоче щиро подякувати усім і кожному, хто вірить у нас, підтримує і надихає. Окремі слова невимовної вдячності ЗСУ – нашим янголам-охоронцям!

Щиро віримо у світле майбутнє нашої країни! Далі – тільки краще!