1 липня 2020 року відбулась зустріч проєкту Сімейні молочні ферми з представником посольства Нідерландів в Україні


1 липня 2020 року відбувся візит радника з питань сільського господарства Reinoud Nuijten (Рейнауд Наутен) від посольства Нідерландів в Україні Embassy of the Netherlands in Ukraine на Хмельниччину. В ході візиту було відвідано сімейну молочну ферму родини Пасічників у селі Томашівка.

Присутніми були керівництво ОТГ: Антон Камінський від Дунаєвецька селищна об’єднана територіальна громада та Веліна Заяць від Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада Хмельницької області, а також зацікавлені у відкритті сімейних молочних ферм селяни.

Було оглянуто ферму з власницею Світланою і її великою родиною.Обговорили проблеми і можливості сімейного молочного бізнесу, сприяння влади, зокрема із виделенням землі та підтримку від Посольства Нідерландів. Приємно, що всі розуміють важливість створення бізнесів та сталого розвитку у селі і готові сприяти та підтримувати родини які відкривають ферми.

З свого боку обміркувати та надати пропозиції по співпраці побіцяв і Рейнауд Наутен – радник з питань сільського господарства Нідерландів. Фермери це дуже цінують і налаштовані будувати широкі коаліції з донорами та партнерами Embassy of Sweden in KyivПартнерство для сталого розвитку / ПРООН та Урядом України для сталого розвитку села і доброботу родин фермерів.